PROFLINE produkcija

Esame  skalbimo ir valymo produktų gamintojai. Kruopščiai atsirinkę aukščiausios kokybės sertifikuotas žaliavas, pasitelkę laboratorinių tyrimų rezultatus ir patirtį, gamybą vykdome pagal profesionalų standartus.

Klientui siūlome aukščiausios kokybės produktus už prieinamą kainą, skirtus tiek namuose, tiek profesionaliam naudojimui.

Mūsų gaminama produkcija saugi Jums ir aplinkai, atitinka visus sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus. Pagaminta iš natūralios kilmės žaliavų, sudėtyje neturinti fosfatų, chloro, vandenilio peroksido, polikarboksilatų ir kitų žmogui ir aplinkai žalingų žaliavų.

Visi produktai  tinkami naudoti su biologiniais valymo įrenginiais.

Profline

Namų tvarkymasis tapo aistra! Tai profesionali skalbimo ir valymo produktų linija kiekvienam. Maksimaliu koncentruotumu pirmauja skalbimų ir valymų skaičiumi.

BEBE Green

Tai produktas, kurį pristatėme pasaulinėse Natural & Organic Products Europa ir Asia parodose, ir kurio dizainas sulaukė daugiausiai šypsenų. Tai skalbiklis tinkamas kūdikių rūbeliams skalbti, jautrią odą turintiems bei alergiškiems žmonėms.

Sky PEARL

Tai skalbimo priemonės subalansuotos kasdieniniam naudojimui. Tai pats geriausias pasirinkimas kainos ir kokybės santykiu.

PERFECT

Tai itin ekonomiška skalbiklių linija subalansuota kasdieniniam naudojimui.