PROFLINE skalbimo ir valymo priemonės yra sukurtos ne tik buitiniam, bet ir profesionaliam naudojimui.

Tai reiškia, kad šios priemonės turi atitikti tris reikalavimus:

seographic

Saugios mums

leaf

Draugiškos aplinkai

clean

Bekompromisė švara

Profesionalaus skalbimo ir valymo priemonių rinkoje skalbimo priemonės atsirenkamos griežtai laikantis šių reikalavimų, o ne pagal gražias pakuotes ar emocingas reklamas.
Todėl Lietuvos ir užsienio šalių klientai labai greitai įvertino PROFLINE produktus.

Nes PROFLINE plauna ne pirkėjų smegenis – PROFLINE plauna tik nešvarumus.

Lengvai, kokybiškai ir saugiai. PROFLINE sudėtyje nėra natrio sulfato, fosfatų, chloro junginių, žmogui ir aplinkai labai pavojingų kancerogeninių, mutageninių, kenkiančių reprodukcijai bei patvarių ir organizmuose besikaupianciu medžiagų.

PROFLINE veiksmingumą veiksmingumą įvertino specialistai o mokantys skaičiuoti – kainą. Kurie būna maloniai nustebę, kad naudodami PROFLINE jie dar ir sutaupo
(vertinant vieno skalbimo ar valymo kainą).

Iš tiesų, PROFLINE gali pasiūlyti patrauklią kainą, nes produkcija yra gaminama Lietuvoje su įdiegtomis naujomis technologijomis, todel produkto gamybos ir transporto kaštai yra mažesni.

PROFLINE prioritetą skiria itin kokybiškoms žaliavoms, kurių naudojimas gamyboje leidžia užtikrinti gaminių veiksmingumą ir draugiškumą aplinkai.

Ir dar vienas PROFLINE sėkmės pavyzdys – talentinga ir ambicinga komanda, kuri siekia tapti lyderiu pasaulyje!

Apjungiant lietuvišką darbštumą bei imlumą su patyrusių Europos mokslininkų kompetencija galima sūkurti tai, kas maloniai stebina ir džiugina tiek mus, tiek mūsų klientus.

logo2
autoline
logo4
logo1
logo5
logo6
logo7
logo8
amber