Profline

Namų tvarkymasis tapo aistra!

Tai profesionalūs inovatyvūs ateities produktai kiekvienam. Maksimaliu koncentruotumu pirmauja skalbimų ir valymų skaičiumi. Taip pat atitinka visus sveikatos ir aplinkos apsaugos reikalavimus, nes yra pagaminti iš natūralios kilmės žaliavų. Produktai saugūs Jums ir aplinkai.

+medtechnology

Tai linija aukščiausios kokybės skalbimo ir valymo priemonių namams pagamintų iš sertifikuotų ingedientų naudojant tam skirta įrangą, laikantis medicininių standartų ir pritaikant medtechnologijos gaminimo procesą.

PREMIUM linija

Tai išskirtinis kompanijos „Profline“ gaminys – tai vienintelės pasaulyje skalbimo priemonės neturinčios analogų ir vienareikšmiškai pirmaujančios prieš kitas skalbimo priemones skalbimų skaičiumi bei žaliavų natūralumu.

500ml produkte yra 50 skalbimų!

Naujiena.. Informacija ruošiama

BE BE Green

Tai skalbimo produktai pagaminti iš natūralių ingredientų. Pagal unikalią formulę atrinkti tik 100 % biologiškai natūralioje aplinkoje suyrantys komponentai. Sudėtyje nėra fosfatų, sulfatų, chloro, kvapiųjų medžiagų, baliklių, polimerų, dažiklių ir kitų panašių sudedamųjų dalių, nes visos išvardytos medžiagos gali pakenkti ne tik žmonių sveikatai, bet ir patekus į aplinką, negrįžtamai sunaikina nedidelius bioorganizmus.

Sky PEARL

Tai kokybiškos skalbimo ir valymo priemonės namams. Produktai nekenksmingi aplinkai, bei savaime suyrantys. 0% fosfatų, chloro, vandenilio peroksido, polikarboksilatų ir kitų žmogui ir aplinkai žalingų žaliavų. Tai pats geriausias pasirinkimas kainos ir kokybės santykiu.

Amber friendship

Tai produktai praturtinti energetiškai tyru Baltijos jūros gintaru pasižyminčiu antibakteriniu, antivirusiniu poveikiu, kuris turi savybę apvalyti nuo to kas nenatūralu. Aukščiausios kokybės organinės kilmės žaliavos, laikantis receptūros, natūraliai reaguodamos tarpusavyje tampa ypatingos kokybės gaminiais, kuriuose nėra toksiškų, kancerogeninių medžiagų, dirbtinių dažiklių, kvapiklių bei kitų alergenų.