+medtechnology

Tai linija aukščiausios kokybės skalbimo ir valymo priemonių namams pagamintų iš sertifikuotų ingedientų naudojant tam skirta įrangą, laikantis medicininių standartų ir pritaikant medtechnologijos gaminimo procesą.

Sky PEARL

Tai kokybiškos skalbimo ir valymo priemonės namams. Produktai nekenksmingi aplinkai, bei savaime suyrantys. 0% fosfatų, chloro, vandenilio peroksido, polikarboksilatų ir kitų žmogui ir aplinkai žalingų žaliavų. Tai pats geriausias pasirinkimas kainos ir kokybės santykiu.

Naujiena.. Informacija ruošiama

PREMIUM linija

Tai išskirtinis kompanijos „Profline“ gaminys – tai vienintelės pasaulyje skalbimo priemonės neturinčios analogų ir vienareikšmiškai pirmaujančios prieš kitas skalbimo priemones skalbimų skaičiumi. 500ml produkte yra 50 skalbimų!

Amber friendship

Tai produktai praturtinti energetiškai tyru Baltijos jūros gintaru pasižyminčiu antibakteriniu, antivirusiniu poveikiu, kuris turi savybę apvalyti nuo to kas nenatūralu. Aukščiausios kokybės organinės kilmės žaliavos, laikantis receptūros, natūraliai reaguodamos tarpusavyje tampa ypatingos kokybės gaminiais, kuriuose nėra toksiškų, kancerogeninių medžiagų, dirbtinių dažiklių, kvapiklių bei kitų alergenų.

BE BE Green

Tai skalbimo ir valymo produktai pagaminti iš natūralių ingredientų. Pagal unikalią formulę atrinkti tik 100 % biologiškai natūralioje aplinkoje suyrantys komponentai , kurie leis mėgautis puikiai išskalbtais audiniais, gera sveikata, švara namuose ir žaliuojančia gamta.